Modele fustanesh vjeshte dimer 2013

Fundet APO fustanet e ngushta Jane nje Trend i ketij sezoni megjithese ATO NUK Jane asnjehere Jashte mode. Nje-ngjyresh APO me dizenjo ATO Jane shume femerore, seksi dhe Ju Japin nje pamje te sofistikuar. Gjatesia varion nga Siper gjurit, Deri Tek gjuri APO te shkurtra. Nje avantazh i pneu eshte qe Mund te Vishen ne CDO periudhe te Vitit, te kombinuara me kemisha, xhaketa APO pallto. MODELE te ndryshme Jane pare ne koleksionet e Alexander McQueen, Erdem, Burberry Prorsum dhe Prada. Skontot vazhdojne neper dyqane dhe Qendra Tregtare per veshjet e dimrit, nderkohe qe Kane futur Edhe koleksionin e RI Pranvere-Vere 2013. Por cilat Jane tendencat e ketij sezoni? Moda per femra 2013, pranvere Vere 2013, tendencat, tendencat e modes nëse ka një gjë të cilën do e shihni shumë në instagramet e blogereve janě këmbët dhe fustanet mini. Modelet që do të shihen gjithandej këtë saison janě të njëjtë me ATO të partie në vitin 1989, që do të thotë me materiale sateni, të mëndafshta, Kadife, me kristale dhe zbukurime e detaje të përdorura me bollëk, por në fustane shumë të shkurtra. Të kombinuara me bizhuteri, këpucë, çanta, aksesorë, flokët, APO doreza dhe syze, këto veshje do të jetë me siguri ATO që do të dominojnë sezonin e festimeve të fundvitit. Mesa duket Vera e Vitit 2013 ne te jete Plot me trende, nje pjese e te cilave Jane… CDO GJE ndodh ne Javen e modes.

Victoria Beckham vesh atlete… Harper Seven Beckham ulet ne rresht te… Pelhurat e printuara dhe me dizenjo Jane gjithomone te pranishme ne koleksionet e stilisteve. Kete saison ka shume variacion nga lekure tigri, gjarpri, Elemente te faunes, Flores, figura gjeometrike APO Abstrakte. Me te perdorurat? Dizenjot me Lule QE i pershtaten Edhe me shume Vete Stines se pranveres. Nje nga stilistet qe vecohet per veshjet me figura te kafsheve eshte Roberto Cavalli por Edhe Dolce & Gabbana, Gucci APO Isabel Marant. Tiranë, 12 Shtator/atsh/– nëse do të thonim se tendencat e modës vjeshtë/dimër 2018 janě me të Vërtetë joshëse, Prapë do të Ishte nënvlerësim. DISA prej tendencave më kyçe të sezonit të RI kanë pushtuar menjëherë vitrinat e emrave më në zë të modës e madje Edhe rrugët e kryeqyteteve, sepse Modelet NUK presin. Ka çizme`Cowboy`, çizme Deri te gjuri APO me imprimer gjarpri të gjitha këto gati për sezonin e vjeshtës, por megjithatë nëse ka një påle që do të qarkullojnë më së shumti janě çizmet me rrudha. Një rikthim KY në Vitet` 70 ose në stilin e Sienna Miller të 2004-ëS. Veshjet dhe aksesorët me printe kafshësh pushtuan paraserelat e Londrës, nju-Jorkut, Milanos dhe Parisit. Palltot dhe këpucët me printe Leopardi padyshim do të jenë dy prej formave më të përhapura, por ka Edhe një shumëllojshmëri printeve si ai i gjarprit, pitonit, zebrës, gatopardit APO krokodilit që vijnë, qoftë në Tone klasike APO neutrale, por Edhe në versione të mrekullueshme me ngjyra.

3 arsye perte adhuruar muajin Shtator Fillimi i nje sezoni te ri. Muaji moi je rendesishem per… Elemente dhe detaje nga Kultura Aziatike, APO te frymezuar nga kimonote e geishave, stiliste te njohur si Prada, Lanvin, Gianfranco Ferré i Kane shfaqur ne koleksionet e pneu. Pelhura mendafshi, fustane APO bluza me shpatulla te gjera, me dizenjo te ndryshme APO me Lule Jane tipike par Aziatike Kulturen. E perte plotesuar pamjen, Buze te kuqe te lyera si geisha. Veshje oversize dhe Linja të pastra: këto janě parakushtet esenciale për veshjet e modës.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.